AFTER EGO – nowe miejsce na klubowej mapie miasta

AFTER EGO – nowe miejsce na klubowej mapie miasta

W pierwszej połowie października w Szczecinie powstał nowy klub. W miejscu, gdzie dawniej działało znane na undergroundowej scenie Alter, zainicjowany został nowy klub o nazwie AFTER EGO. W neogotyckich wnętrzach starego ratusza, przy Placu Batorego 4, ponownie rozbrzmiała muzyka. Cieszymy się, że mamy w tym wszystkim swój udział, a wszystko dzięki doświadczeniu w organizacji i promocji imprez.

Klub AFTER EGO to świetna alternatywa na szczecińskiej scenie klubowej i mamy nadzieję, że okaże się brakującym elementem imprezowej mapy miasta, dostarczając klubowiczom wielu wrażeń. Nowy układ wnętrza, dobre nagłośnienie, unikalne oświetlenie, klimatyczny ogród oraz nieszablonowe pozycje na barze – mogą okazać się kluczem do sukcesu.

W ramach współpracy, która rozpoczęła się już kilka tygodni temu, Floating Events odpowiada za promocję online klubu (prowadzenie komunikacji na dedykowanych kanałach Facebook oraz Instagram, promowanie wydarzeń organizowanych przez klub, tworzenie kampanii Facebook Ads) oraz doradztwo przy reklamie offline. Ponadto bierzemy czynny udział przy planowaniu klubowego kalendarza wydarzeń, organizując również własne imprezy.

Jeśli jesteś organizatorem imprez, prowadzisz istniejący lokal lub zamierzasz otworzyć nowy, sprawdź zakładkę Oferta oraz napisz na dawid@floatingevents.pl!

Udostępnij