Catz n Dogz prezentują Friends of PETS

Catz n Dogz prezentują Friends of PETS

W najbliższą sobotę odbędzie się długo wyczekiwane wydarzenie, będące swego rodzaju kontynuacją projektu z zeszłego roku, czyli festiwalu Wooded. Catz ‚n Dogz wracają do Szczecina, tym razem z imprezą Friends of PETS! Wydarzenie odbędzie się 22 czerwca 2019 roku na Wyspie Grodzkiej, uwielbianej i chętnie odwiedzanej przez mieszkańców Szczecina.

Dlaczego piszemy o tym wydarzeniu na naszym blogu? Ponieważ zajmujemy się całościową promocją eventu Catz ‚n Dogz prezentują Friends of PETS. Nasze działania obejmują m.in. prowadzenie komunikacji na wydarzeniu na Facebooku, opracowujemy i tworzymy kampanie reklamowe Facebook Ads, a także zajmujemy się reklamą w lokalnej prasie drukowanej oraz portalach internetowych.

Idea Friends of PETS jest prosta – Catz ‘n Dogz nastawiają się na promowanie zarówno lokalnych, jak i zagranicznych artystów. Friends of PETS wiąże się również z premierą ich czwartego albumu, zatytułowanego “Friendship”, na którym wystąpili m.in. WhoMadeWho czy polscy artyści Taco Hemingway i Rosalie. Organizatorami wydarzenia są Catz ‘n Dogz wraz z agencją Feast Artists, którzy podjęli współpracę ze Szczecińską Agencją Artystyczną oraz Miastem Szczecin, by stworzyć niezwykły event na Wyspie Grodzkiej. Event odbędzie się od godziny 18:00 do wczesnych godzin porannych.

Szczecińska publiczność będzie miała okazję usłyszeć koncert rapera młodego pokolenia, którego popularność stale wzrasta. Artysta ma na koncie m.in. współpracę z Ten Typ Mes, Taco Hemingway, Flirtini, a także występy na Open’er Festival czy Hip Hop Kemp. Mowa o Otsochodzi, który odwiedzi nasze miasto w ramach premiery albumu “Miłość” – wydanego na Asfalt Records. Będzie to pierwszy w Szczecinie występ promujący ostatni krążek artysty! Zagrają także sami organizatorzy, a zarazem ambasadorzy muzyki elektronicznej ze Szczecina – duet Catz ‘n Dogz, który od wielu lat z sukcesami prowadzi wytwórnię PETS Recordings oraz gra we wszystkich zakątkach świata.

Fani muzyki elektronicznej z pewnością docenią fakt, że Catz ‚n Dogz zaprosili do Szczecina wywodzący się z Berlina kolektyw. ItaloJohnson to gwarancja świetnych wydawnictw, ale i energetycznych setów z pogranicza muzyki house oraz techno. O tym, że są prawdziwymi muzycznymi hipsterami oraz ewenementem na skalę światową niech świadczy fakt, że praktycznie nie istnieją w social media. Zapytacie – czy tak się da? Jak widać – tak! Ich muzyka jest niezwykle szanowana na scenie muzyki elektronicznej, co potwierdza wsparcie ze strony najpopularniejszego portalu branży, jakim jest Resident Advisor! ItaloJohnson ma na swoim koncie m.in. występ w kultowym kanale Boiler Room. Dodamy jeszcze, że będzie to ich debiut w Polsce, czego nie można przegapić!

Jako że organizatorzy nigdy nie zapominają o rodzimej scenie, to postanowili zaprosić najciekawszych przedstawicieli lokalnej elektroniki. Dlatego też na Wyspie Grodzkiej będziecie mogli również usłyszeć utalentowanego producenta Tropiki, który stawia na połączenie ciepłych barw syntezatorów z egzotycznymi rytmami lat 80-tych. W 2017 roku za pośrednictwem kultowej wytwórni Flirtini Records (związana z Asfalt Records) ukazała się jego debiutancka „Tropical EP”. Line up zamyka grupa szczecińskich dj’ów, promotorów i organizatorów imprez, którzy są jednym z najbardziej rozpoznawalnych kolektywów w naszym mieście. Dziesiątki razy grali w czołowych berlińskich klubach, występowali także w Lizbonie oraz Wiedniu. O kim mowa? O kolektywie Canalia, która zagra w składzie Brat Beat, Daniel Zachodni oraz Dawid Korniak. Na co dzień można usłyszeć w klubie TANZ BAR, gdzie są rezydentami.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku, aby nic Cię nie ominęło. Jeśli chcesz kupić bilet, to kliknij tutaj!

Udostępnij