Come With Us Festival 2019

Come With Us Festival 2019

Właśnie dzisiaj rozpoczyna się jeden z najciekawszych projektów w mieście Szczecin. Trzecia edycja Come With Us Festival staje się faktem! Trzy dni i trzy różnorodnie grające sceny muzyczne. Majestatyczne przestrzenie willi umiejscowionej przy al. Wojska Polskiego, do tego zielony ogród – w ten weekend zamienią się w muzyczne centrum Szczecina.

Dlaczego piszemy o tym wydarzeniu na naszym blogu? Ponieważ wspieramy Come With Us Festival poprzez prowadzenie komunikacji na ich kanale na Instagramie oraz prowadzeniem kampanii Facebook Ads.

Wydarzenie, które odbędzie się w Szczecińskim Inkubatorze Kultury, niesie ze sobą ogromną dawkę doznań w sferze kulturalnej. Prócz muzyki, która oczywiście jest najważniejsza, na odwiedzających czeka również bogata oferta strefy dziennej, która będzie przepełniona sztuką, chilloutem oraz zdrowym jedzeniem. Poszerz swoje horyzonty, chodź z nami!

Podczas trwania strefy dziennej będziecie mogli obejrzeć prace aż pięciu szczecińskich artystów, którzy związani są z Akademią Sztuki w Szczecinie. Malarstwo i Come With Us Festival? Jak najbardziej! Za tak zwane „visual art” będzie odpowiedzialne (jak co roku) Pushka Studio, ale do składu dołączają również Jagoda Dukiewicz i Dominika Wyrobek, które debiutują na festiwalu. Kolejne atrakcje, to różnego rodzaju warsztaty: antystresowe, kaligrafii chińskiej czy gry na gitarze. Ponadto laboratorium dźwięku oraz joga. Jak widzicie – każdy znajdzie coś dla siebie.

Wróćmy jednak do kwestii, która nas poruszy. Dosłownie. W końcu chodzi o taniec! Jeśli chodzi o grono artystów, którzy wystąpią, to trzeba przyznać, że line up robi naprawdę dobre wrażenie. Fani muzyki tech house, techno, house nie mogą narzekać. Do tego koncerty na scenie live, jednodniowa scena drum’n’bass oraz psy-trance. A kto konkretnie wystąpi?

Zacznijmy od piątku. Na scenie live Rebeka, Tropiki. W Salonie zagrają: Adrian Hour (Berlin), Gunther Schwarz (Summer Contrast), Andrew Bobson, Yazza oraz Thom Logic (Come With Us). Podczas piątkowej nocy na DNB stage zagrają: Silence Groove, Survey, Skeletone, Alishia, Vuad oraz lokalny support RaveRiver! Jeśli chodzi o sobotę, to zapowiada się równie interesująco. Na scenie live zagrają: Runforrest, Kapitan Stereo, Marszałek, Vintage Love oraz Hackard. W Salonie wystąpią: Dawid Korniak (Floating Events/Canalia/Elektroniczny Szczecin), Rats Milk (Come With Us Festival/PCV Crew), Andreas Henneberg (headliner z Berlina), Deas (Warszawa) oraz AKME. Tej nocy fani psy-trance spotkają się w Piwnicy, gdzie zagrają: Abu, Axell Astrid, Ratri, Kris oraz Fiszu.

Jak widzicie – Come With Us Festival to nie tylko dużo muzyki, ale przede wszystkim absolutnie wiele ciekawych doznań kulturalnych. Wpadnijcie posłuchać, doświadczyć, poznać. Ekipa organizująca wydarzenie z pewnością dołoży wszelkich starań, aby mocno Was zaskoczyć. Dodatkowo my cieszymy się, że wspieramy ich w promocji.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku, aby nic Cię nie ominęło. Jeśli chcesz kupić bilet, to radzimy się spieszyć – limitowana ilość na bramce.

Udostępnij