Elektroniczny Szczecin powraca z najnowszą Lokalną Kompilacją. Poznajcie ESLK003!

Elektroniczny Szczecin powraca z najnowszą Lokalną Kompilacją. Poznajcie ESLK003!

Elektroniczny Szczecin to lokalna inicjatywa muzyczna, która powstała w marcu 2013 roku. Projekt ten od samego początku wspiera i promuje lokalną scenę miasta: producentów, dj’ów, kolektywy, kluby oraz inne inicjatywy. Jednym z takich działań jest ESLK, czyli Elektroniczny Szczecin Lokalna Kompilacja. W poniedziałek 16 marca swoja premierę miało trzecie wydawnictwo.

W ramach działalności polegającej na wspieraniu lokalnych producentów, Elektroniczny Szczecin stworzył do tej pory dwie kompilacje muzyczne, na których swoje utwory udostępnili artyści związani z naszym miastem. Na poprzednich albumach znalazło się kolejno czternaście, trzynaście, a teraz aż siedemnaście utworów. Premiera pierwszej składanki miała miejsce w październiku 2015 r., drugiej zaś – tuż przed świętami w grudniu 2018 r. Zanim przejdziemy do najnowszego materiału, warto wspomnieć, że wszystkie wypuszczone albumy są darmowe…

Cały album przesłuchacie tutaj: http://bit.ly/ESLK003

Co odróżnia trzecią ESLK od poprzednich? Została ona wydana (po raz pierwszy) w limitowanym nakładzie jako gadżet opaska-pendrive, co oznacza, że możecie je zabrać i przesłuchać dosłownie wszędzie! Projekt nie udałby się, gdyby nie wsparcie Urzędu Miasta Szczecin oraz Wydziału Kultury, co oznacza, że został on zrealizowany w ramach Mecenatu kulturalnego Miasta Szczecin. Jak zdobyć taki pendrive? 23 marca odwiedź fanpage Elektroniczny Szczecin na Facebooku!

Tak wyglądają pendrive z Lokalną Kompilacją Elektronicznego Szczecina!

To co charakteryzuje Elektroniczny Szczecin – Lokalna Kompilacja, to różnorodność gatunkowa utworów. Na ESLK003 znajdziecie elementy m.in. minimal, techno, tech house, africa house, deep house, house, downtempo, progressive, idm, jazz czy disco. W następnym artykule przedstawimy Wam artystów, których utwory znajdziecie na kompilacji.

Udostępnij