OH MY VIEW! to nowy cykl eventów, którego autorami są marki Floating Events, Elektroniczny Szczecin oraz Manimali – Weselala. Tym razem charakter wydarzenia będzie jeszcze bardziej imprezowy: odbędzie się ono w sobotę i potrwa godzinę dłużej! Drugie OH MY VIEW! już 31 sierpnia w godzinach 18:00 – 23:00 na Tarasie Muzeum Narodowego!

Liczba miejsc jest mocno ograniczona! Impreza przewidziana jest na maksymalnie 50 osób! Kto pierwszy, ten lepszy:)

Bilety w cenie 59 PLN: http://bit.ly/BiletyOHMYVIEW

Impreza pod chmurką, z pięknym widokiem na Wały Chrobrego, Wheel of Szczecin, Wyspę Grodzką czy dźwigozaury, to z pewnością kusząca propozycja dla fanów ciekawych, letnich wydarzeń. Za muzykę będą odpowiedzialni dobrze znani i lubiani szczecińscy dj’e: Dawid Korniak – pomysłodawca inicjatywy Elektroniczny Szczecin, członek kolektywu Canalia, a także Tomek Przybylak – wszechstronny dj z ekipy Moksha.

Dawid Korniak (Canalia/Elektroniczny Szczecin)
https://soundcloud.com/dawidkorniak

Tomek Przybylak (Moksha)
https://soundcloud.com/tomek-przybylak

Organizatorzy zapowiadają sporą dawkę energicznego house’u połączonego z deep oraz tech housowym brzmieniem. Ponadto na uczestników czekają wyjątkowe dekoracje oraz niezapomniany klimat. Takich imprez w Szczecinie brakowało!

Dekoracje: Paula / Manimali – Weselala

Przed wydarzeniem każdy uczestnik jest zobowiązany do zapoznania się z regulaminem. Zakup biletu oznacza jego akceptację: http://bit.ly/OHMYVIEWRegulamin

SHARE This

DetailsImpreza na Tarasie

Kiedy: 31 sierpnia 18:00

Data zakończenia: 31 sierpnia 23:00

Gdzie: Wyspa Grodzka

Cena biletów: 59 PLN

Ilość miejsc: 50

Kup bilet na wydarzenie!