O NAS

Kim jesteśmy, czym się zajmujemy?

Floating Events to firma eventowa, która w mojej głowie zrodziła się już kilka lat temu, lecz swoją działalność rozpoczęła w maju 2018 roku. Floating Events jest pochodną powstałej pięć lat wcześniej, lokalnej inicjatywy muzycznej - Elektroniczny Szczecin. Bazując na wieloletnim doświadczeniu w organizacji eventów postanowiłem stworzyć markę, której celem nadrzędnym będzie kreowanie, tworzenie ciekawych i wyjątkowych imprez w Szczecinie i nie tylko.

 

Do tej pory zorganizowałem m.in. 10 imprez na statku z cyklu TANZBOAT, 2 edycje eventu Międzyodrze - zaaranżowanego w ukrytym magazynie nad Odrą, 2 odsłony imprezy "OH MY VIEW!" na Tarasie Muzeum Narodowego w Szczecinie, kilkadziesiąt imprez klubowych (After Ego, Tanz Bar/City Hall, P1erwsze Miejsce), koncert Smolik & Kev Fox w Hali Opery (obecnie Sala Koncertowa), imprezę w Starym Młynie, a także imprezy plenerowe na Wyspie Grodzkiej (Elektroniczny Szczecin na Wyspie! - pięć edycji) oraz w Wake Park Szczecin.

 

Jako Floating Events/Elektroniczny Szczecin współpracuję w ramach działań promocyjnych z Filharmonią im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie (elektroniczny cykl koncertów Soundlab). W 2019 roku w ramach kooperacji z Catz 'n Dogz oraz Feast Artists zajmowałem się promocją eventu Friends of PETS. Wspierałem również działania promocyjne przy Come With Us Festival 2019 r.

Partnerzy