O NAS

Kim jesteśmy, czym się zajmujemy?

Floating Events to firma eventowa, która w mojej głowie zrodziła się już kilka lat temu, lecz swoją działalność rozpoczęła w maju 2018 roku. Floating Events jest pochodną powstałej pięć lat wcześniej, lokalnej inicjatywy muzycznej - Elektroniczny Szczecin. Bazując na wieloletnim doświadczeniu w organizacji eventów postanowiłem stworzyć markę, której celem nadrzędnym będzie kreowanie, tworzenie ciekawych i wyjątkowych imprez w Szczecinie i nie tylko.

 

Do tej pory zorganizowałem m.in. 10 imprez na statku z cyklu TANZBOAT, 2 edycje eventu Międzyodrze - zaaranżowanego w ukrytym magazynie nad Odrą, 2 odsłony imprezy "OH MY VIEW!" na Tarasie Muzeum Narodowego w Szczecinie, kilkadziesiąt imprez klubowych (After Ego, Tanz Bar/City Hall, P1erwsze Miejsce), koncert Smolik & Kev Fox w Hali Opery (obecnie Sala Koncertowa), imprezę w Starym Młynie, a także imprezy plenerowe na Wyspie Grodzkiej (Elektroniczny Szczecin na Wyspie! - pięć edycji) oraz w Wake Park Szczecin.

 

Jako Floating Events/Elektroniczny Szczecin współpracuję w ramach działań promocyjnych z Filharmonią im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie (elektroniczny cykl koncertów Soundlab). W 2019 roku w ramach kooperacji z Catz 'n Dogz oraz Feast Artists zajmowałem się promocją eventu Friends of PETS. Wspierałem również działania promocyjne przy Come With Us Festival 2019 r.

 

Prócz organiacji eventów w ofercie znajdują się również działania marketingowe. Floating Events zajmuje się obsługą kanałów social media m.in. Facebook, Instagram, YouTube, LinkedIn - promocja wydarzeń, klubów, instytucji kultury, organizatorów imprez, ale również wszelkich innych branż (do tej pory m.in. gastronomia, motoryzacja, rozrywka, medycyna estetyczna, produkcja video). Możemy zająć się prowadzeniem bieżącej komunikacji na profilach, tworzeniem strategii komunikacji w SM dla marek, opracowywaniem kampanii reklamowych Facebook Ads, tworzeniem contentu, grafik.

Partnerzy