TANZBOAT, czyli idealny event na lato!

TANZBOAT, czyli idealny event na lato!

Są takie eventy, których pełny klimat można poczuć tylko i wyłącznie w okresie letnim. To właśnie wakacyjna aura w połączeniu z (dobrą) muzyką, klimatycznymi dekoracjami, ale przede wszystkim ludźmi, tworzą klimat, za którym tęsknimy przez cały kolejny rok. To sprawia, że te wydarzenia nie smakują tak dobrze jesienią czy zimą, a przy czym sprawiają, że warto na nie czekać. A najlepsze w tym wszystkim jest to, że nie trzeba lecieć na Ibizę, by doświadczyć tego typu przeżyć. To wszystko jest na wyciągnięcie ręki, w Szczecinie.

Czy może być coś piękniejszego od letniej sielanki podczas imprezy na wodzie? Wyobraźcie sobie sytuację, w której płyniecie statkiem wraz ze znajomymi i oddajecie się imprezie w otoczeniu pięknej przyrody. W czasie czterogodzinnego rejsu możecie podziwiać od strony wody m.in. Wały Chrobrego, Elewator Ewa, Dok nr V czy Stocznię Remontową Gryfia. Płynąc rzeką Świętą otacza nas mnóstwo zieleni, a naszym kierunkiem jest jezioro Dąbie, a dalej usytuowany na nim popularny „Betonowiec”. Te wszystkie atrakcje towarzyszą muzyce elektronicznej z pogranicza deep house, house, tech house, minimal czy techno, granej przez lokalnych (i nie tylko) dj’ów i producentów. Warto wspomnieć, że do tej pory podczas imprezowych rejsów mogliście usłyszeć m.in. Raidho (Warszawa), Canalia, Moksha, Tropiki, Sonda Records live, Bylly, Michał Kier czy Floating Groove.

Parkiet na kilkadziesiąt osób jest umiejscowiony na górnym pokładzie, na którym też znajduje się jeden z dwóch dostępnych na statku barów. Kiedy zmęczą nas tańce i chcemy trochę odetchnąć, to przeznaczonym ku temu miejscem jest dziób. Stąd doskonale widać wszystkie widoki, można w ciszy porozmawiać czy zapalić papierosa. Ostatnią strefą zabawy jest dolny pokład, na którym jest drugi, większy bar, loże i toalety.

Liczba miejsc na Statku Joanna jest mocno ograniczona i wynosi maksymalnie 199 osób. Co roku bilety na event można kupić w przedsprzedaży online za pośrednictwem szczecińskiej bileterii bilety.fm.

Sezon 2019 właśnie się rozpoczyna, dlatego już teraz sprawdź najbliższe terminy eventów z cyklu TANZBOAT.

Udostępnij